Web Tasarım Firması

19 - 2004

“ifrelenmi, ona göre yetitirilmi, silahlar, refleksleri bileylenmi savaç formatndaki kaftan ben mi omuzlarma aldm? Yoksa allarla pelerinleri datanlar bana bunu özel mi diktiler? Özgür dünyada kader tutsa olmak diye bir kavram var m?

Düünüp tanmann önemi yok bu saaten sonra. ‘Kaln kafan yorma bouna olum’, diye mrldandm Beretta’y usulca okayarak. çeride korumam gereken iki kii var. Hayatlar tehlikede… Ve ben birisine am.”

Alfa Yaynlar tarafndan okura sunulan, Hakan Karahan’n ilk polisiye roman “19”, savaç karakterli Sinan Dorukan’n, be gün içinde, farkl ülkelerdeki bir finans skandalnn izini sürerken bana gelen olaylar, psiik ve felsefi bir bak açsyla, polisiye örgü içinde anlatyor.

Feramuz Güvenlik’in ilk maceras olan ve polisiye bir serinin ilk kitab olarak çkan “19”da Hakan Karahan, yaratt Sinan Dorukan karakteri ile Matt Helm, James Bond ve Derek Flint’in ardndan 21. Yüzyl’n ilk gerçek kahramann tantyor okura...

 “19”, polisiye kurgu takipçilerinin yan sra, içerdii finansal detaylar, psiik olaylar ve felsefi mesajlar ile farkl okurlarn da ilgisini çekiyor.